6XV1820-5BN60
SKU: 6XV1820-5BN60
Power Contactor, AC-3 25 A, 11 kW/400 B 1 but + 1 nz, 277 in
AC, 60 Hz, 3-Polus., S0 S0 Spertory clamp 6XV1820-5BN60
10 in stock