6XV1820-5BN55
SKU: 6XV1820-5BN55
Power Contactor, AC-3 12 A, 5.5 kW / 400 V 1 nz, 208 in AC,
50/60 Hz 3-Polus., Small S00, Randy clamp 6XV1820-5BN55
10 in stock