3SE5232-0LE10-1AY0
SKU: 3SE5232-0LE10-1AY0
Position switch Plastic enclosure according to EN 50047, 31 mm suitable for -40 C Device connection 1 x (M20 x 1.5) 1 NO/2 NC quick action contacts Roller lever with plastic roller 13 mm–3SE5232-0LE10-1AY0
10 in stock