3RK3321-1AA10
SKU: 3RK3321-1AA10
Sirius, 3rk33 expansion unit for the 3rk3 8 -cvx modular
security system, 24 V DC. The ability to parameter on MSS ES installation
width 22.5 mm screw clamps without a connecting cable 3RK3321-1AA10
10 in stock