QRB1B-A048B70B | BPZ:QRB1B-A048B70B
SKU: QRB1B-A048B70B
QRB1B -A048B70B – photoresistal flame sensor, higher, housing
50 mm, cable 48 cm, removed 70 mm QRB1B-A048B70B | BPZ:QRB1B-A048B70B
10 in stock