QBE2103-P10 | S55720-S305
SKU: QBE2103-P10
QBE2103 -P10 – pressure sensor for neutral and poorly
aggressive liquids and gases (4 … 20 mA) 0 … 10 bar QBE2103-P10 |
S55720-S305
10 in stock