GRA126.1E/10 | S55499-D294
SKU: GRA126.1E/10
GRA126.1E/10 – drives for fire valves, AC/DC 24 V, 2 -point, 4
Nm, spring return 90/15 C, 2 additional. switch, rod 10 x 10 mm GRA126.1E/10
| S55499-D294
10 in stock