7KG6101-2JJ10
SKU: 7KG6101-2JJ10
Simeas transmitter (G) MUU for alternating voltage in the
enclosure, for snapping on standard mounting rail Rated frequency 50 Hz Input
voltage 120 V AC Output signal DC 0 to 10 mA Measuring range: 0 to UEN
7KG6101-2JJ10
10 in stock