6SL3000-2DE41-4AA0
SKU: 6SL3000-2DE41-4AA0
Smelting low -voltage GL/GG with isolated protrusions for
Mont./Dress. With a central indicator, size 2, INU. = 300A, UNO. = 400V
6SL3000-2DE41-4AA0
10 in stock