6FX5002-5CF10-1AE4
SKU: 6FX5002-5CF10-1AE4
Contactor, 3 floor., AC-3, 4KW/400V, block contact 1N, AC
400V, 50Hz, 400 … 440V 60Hz model S00 size, screw terminals
6FX5002-5CF10-1AE4
10 in stock