6FX5002-5CF10-1AA5
SKU: 6FX5002-5CF10-1AA5
Contactor, 3 Paul., AC-3, 18.5KW/400V, block contacts 1NO+1NZ,
AC 220V 50Hz, 240V 60Hz Sperter S0, screw terminals 6FX5002-5CF10-1AA5
10 in stock