6FX5002-2DC10-1HD0
SKU: 6FX5002-2DC10-1HD0
Contactor, AC-3, 4KVT / 400V, 1NO + 1NC, AC (50-60Hz) / DC
Actuat. AC / DC 200 … 280V, 3-Pole, SZ S0 Spring-Loaded Terminal
6FX5002-2DC10-1HD0
10 in stock