6FX5002-2DC10-1GE0
SKU: 6FX5002-2DC10-1GE0
Contactor, 3 floor., AC-3, 4KW/400V, block contacts 1NO+1NZ,
AC 220V 50Hz, 240V 60Hz model S0, spring terminals 6FX5002-2DC10-1GE0
10 in stock