6FX5002-2DC10-1DC5
SKU: 6FX5002-2DC10-1DC5
Automatic circuit breaker IOTKL. NOT. = 6ka 4-pole-to-IN = 50A
Type of protective hard = C UNU = 400V AS Width = 1-Mode. Mouth. Depth = 70mm
6FX5002-2DC10-1DC5
10 in stock