6FX5002-2DC10-1DA3
SKU: 6FX5002-2DC10-1DA3
Automatic circuit breaker IOTKL. NOT. = 6ka 4-pole-INU = 20A
Type of protective hard = b non = 400V AS width = 1-model. Mouth. Depth =
70mm 6FX5002-2DC10-1DA3
10 in stock