6FX5002-2DC10-1AF7
SKU: 6FX5002-2DC10-1AF7
SSA81.1 – electric engine drive, 100 N, 2.5 / 5 mm, AC 24 V,
without cable, 3 -point, auxiliary switch 6FX5002-2DC10-1AF7
10 in stock