6FX5002-2CF10-1AF0
SKU: 6FX5002-2CF10-1AF0
The equipment protection machine is 1-floor. With additional.
Contact but characteristic F2 8 A 230 B AC 50/60 Hz 60 V DC ICN 3 AC
according to IEC 60934 6FX5002-2CF10-1AF0
10 in stock