6FX5002-2CF10-1AB0
SKU: 6FX5002-2CF10-1AB0
The equipment protection machine is 1-floor. With additional.
contact but characteristic F2 1 A 230 B AC 50/60 Hz 60 V DC ICN 3 AC
according to IEC 60934 6FX5002-2CF10-1AB0
10 in stock