6FX5002-2CD24-1DF0
SKU: 6FX5002-2CD24-1DF0
Signal cable with connectors (Incree TTL 24V) 4x2x0.34 + 4×0.5 C UL/CSA,
Desina Motion-Connect 500 Dmax. = 9.3 mm Type: 6FX5002-2CD24 Length (m) = 0
30 5 0 Type: 6FX5002-2CD24 LENGTH (M) = 0 + 30 + 5 + 0 Signal cable with
connectors (Inkr. TTL 24V) 4x2x0.34 + 4×0.5 C UL/CSA, Desina Motion-Connect
500 dmax. = 9.3 mm 6FX5002-2CD24-1DF0
10 in stock