6FX5002-2CD24-1BF0
SKU: 6FX5002-2CD24-1BF0
Signal cable with connectors (Incree TTL 24V) 4x2x0.34 + 4×0.5
C UL/CSA, Desina Motion-Connect 500 Dmax. = 9.3 mm Type: 6FX5002-2CD24 length
(m) = 0 10 5 0 6FX5002-2CD24-1BF0
10 in stock