6FX5002-2AH00-2AC0
SKU: 6FX5002-2AH00-2AC0
Signal cable with connectors (ROD 431 Masterdrives) 4x2x0.38 +
4×0.5 C PVC/PVC UL/CSA, Desina Motion-Connect 500 A Dmax. = 9.3 mm length (m)
= 100 0 2 0 6FX5002-2AH00-2AC0
10 in stock