6FB1111-0AT10-3AT2
SKU: 6FB1111-0AT10-3AT2
SIDOOR AT40 relay Control device for elevator doors, horizontal, up to 600 kg door weight, 36 V DC, 1RS 485, 4DI, 3relay, 124 V DC out, -20 to +50 C–6FB1111-0AT10-3AT2
10 in stock