6ES7660-5DC20-3BW0
SKU: 6ES7660-5DC20-3BW0
Core i5-4570TE (2C/4T, 2.7 GHZ, SIMATIC PCS 7, industrial
workstation IPC647D, 4 MB Cache, TB, VT-D, AMT); ES/OS Single Station;
(Rasten PC RACK PC, 19 “, 2HU) RAID1, 1 TB (2x 1 TB HDD SATA,,
interfaces: 2x Gbit Lan Data Mirroring); Internal, 0.5 (RJ45), 1x DVI-I, 2X
Display G Vibration, 5 G Shock; Port, 2x PS/2, Audio, 16 GB DDR3 SDRAM (2x 8
GB), 2x USB 3.0, 2x USB 2.0 behind, Dual Channel; 1x USB 2.0 in front, 1x USB
3.0, BCE Control; PRE-In-INTALLD Windows 10 IOT Enterprise 2015 LTSB, 64 Bit,
MUI (EN, De, FR, IT, ES, CN) Bus Module 4 Slots: 2x PCI, 2x PCIE X16 (8
Lane), DVD +/- RW (SLIM); Multi Monitor 4 Screens (Combined, Onboard
Interface (2 x DP) + Dual Head Pcie X16 Board (2 x DP)), Incl. Dual Head Pcie
X16 Board 100/240V Industrial Power Supply Unit with Namur;
6ES7660-5DC20-3BW0
10 in stock