6AG4131-3DC10-0AB0
SKU: 6AG4131-3DC10-0AB0
Core i3-8100 (4C/4T, 3.6 GHZ, 6 SIMATIC IPC, industrial PC MB
Cache, VT-D); NVRAM; IPC627E (BOX PC), built-in SSD 2.5 “SATA 480 GB
Internet; UHD-Video card; DP/DVI-D; 3x 8 GB DDR4-2666 (2×4); Gigbit Ethernet
(IE/PN); 6x USB 24 V DC Industrial Power SUPPLY V3.1 Gen.2; Squirrel Windows
10 Enterprise 2016 Port (COM 1); Expansion (Software); 6AG4131-3DC10-0AB0
10 in stock