4AM5542-8DD40-0FD0
SKU: 4AM5542-8DD40-0FD0
Switch in a casting housing 3VA2 IEC Size size 160 grade Obt.
Abilities C ICU = 110ka @ 415 in 3-Poles. Protection of the ETU550, LSI, in =
40A protection against overload IR = 16A … 40A protection against KZD =
0.6..10x in, II = 1.5..12X In protection of the external TT, up to 160% of
the tire connection 4AM5542-8DD40-0FD0
10 in stock