3WL1220-3EB38-1GA2
SKU: 3WL1220-3EB38-1GA2
Air circuit breaker rolled with a 3-floor basket., MAK 2, IEC in = 2000 A
to 690 V, 50/60 Hz AC ICU = 80 KA at 500 V flange connection ETU 45 LSI
Remand of Settings 0.4-1 In TOPITITION/OPCIPE OPCOUTION/OPCIPE OPCOUTION WITH
AND A manual drive with a manual drive with a drive of the drive. With a
mechanical poll with the 1st independent release “F”, F1 AC50/ 60
Hz 230V/ DC 220V, 100í without the 2nd additional engine 2 but + 2 nz
3WL1220-3EB38-1GA2
10 in stock