3WL1220-3BB36-4GA2
SKU: 3WL1220-3BB36-4GA2
Air circuit breaker rolled with a 3-floor basket., MAK 2, IEC in = 2000 A
to 690 V, 50/60 Hz AC ICU = 80 KA at 500 V Horizontal connection, ETU 15 LI
Remanding Settings 0.5-1 In Motor/Assumes with an AC 50/60 Hz. 208-240V DC
220-250V Reset AC 50/60 Gz 230V, DC 220V with 1 independent release
“F”, F1 AC50/60 Hz 230V/DC 220V, 100í without 2nd additional
engine 2 but + 2 nz 3WL1220-3BB36-4GA2
10 in stock