3WL1220-2CB36-1GS2
SKU: 3WL1220-2CB36-1GS2
Air circuit breaker rolled with a 3-floor basket., MACK 2, IEC in = 2000
A to 690 V, 50/60 Hz AC ICU = 66 KA at 500 V Horizontal connection, ETU 25
LSI Remand of the Settings 0.4-1 In with a manual with a mechanical poll with
a 1st independent output. “F”, F1 AC50/ 60 Hz 230V/ DC 220V, 100%
ED with 2nd dopus “RC”, F4 Minimum flavor with a time exposure
0.2-3.2S AC208-240V, DC220-250V, 100% ED 2 but + 2 nz 3WL1220-2CB36-1GS2
10 in stock