3WL1116-3DG32-1FA2
SKU: 3WL1116-3DG32-1FA2
Air circuit breaker stationary 3-floor., MAK IMC IN = 1600 A to 690 V,
50/60 Hz AC ICU = 66 KA at 500 B Valno horizontal connection, ETU 27 LSING
REMOUSION 0.4-1in Protection Protection and Neutrali are built-in with a
manual with a mechanical poll with a mechanical poll with a mechanical poll
1st independent release “F”, F1 AC50/ 60 Hz 110V/ DC 110V, 100í
without the 2nd additional engine 2 but + 2 nz 3WL1116-3DG32-1FA2
10 in stock