3WL1116-2AA32-1FA2
SKU: 3WL1116-2AA32-1FA2
Air circuit breaker stationary 3-floor., MACK IN = 1600 A to 690 V, 50/60
Hz AC ICU = 55 K at 500 V of the rear horizontal connection without a maximum
rally with a manual poll with a mechanical poll with a 1-independent dot “F”,
F1 AC50/60 Hz 110V/DC 110V, 100í without the 2nd add-on 2 but + 2 nz
3WL1116-2AA32-1FA2
10 in stock