3WL1112-2BB46-5FA2
SKU: 3WL1112-2BB46-5FA2
Air circuit breaker rolled with a 4-floor basket., MACK IN = 1250 A to
690 V, 50/60 Hz ICU = 55 KA at 500 V Horizontal connection, ETU 15 LI
Remanding Settings 0.5-1 In motor drive with an AC 50/60 engine drive.
GC110-127V DC 110-125V AC 50/60 Gz 110V, DC 110V with the 1st independent
release “F”, F1 AC50/60 Hz 110V/DC 110V, 100í without 2nd
submariser 2 but + 2 nz 3WL1112-2BB46-5FA2
10 in stock