3WL1112-2AA36-1FA2
SKU: 3WL1112-2AA36-1FA2
Air switch roll out with a 3-floor basket., MAK 1, IEC in = 1250 A to 690
V, 50/60 Hz AC ICU = 55 KA at 500 V of the rear horizontal connection without
a maximum ralter with a manual with a mechanical poll with a 1st independent
power output “F1 AC50/60 Hz 110V/ DC 110V, 100í without the 2nd add-on
2 but + 2 nz 3WL1112-2AA36-1FA2
10 in stock