3WL1110-3CB32-2FA2
SKU: 3WL1110-3CB32-2FA2
Air circuit breaker stationary 3-floor., MAKA 1, IEC in = 1000 A to 690
V, 50/60 Hz AC ICU = 66 KA at 500 V Horizontal connection, ETU 25 LSI Remand
0.4-1 In with a manual drive+mechanical poll AC 50/60 Hz 110V, DC 110V with
the 1st independent release “F”, F1 AC50/ 60 Hz 110V/ DC 110V,
100í without the 2nd additional engine 2 but + 2 nz 3WL1110-3CB32-2FA2
10 in stock