3WL1110-2CB36-1FA2
SKU: 3WL1110-2CB36-1FA2
Air circuit breaker rolled with a 3-floor basket., MAK INME IN = 1000 A
to 690 V, 50/60 Hz ICU = 55 KA at 500 V Horizontal connection, ETU 25 LSI
Remanding Settings 0.4-1 In with a manual with a mechanical poll with a 1st
independent output. “F”, F1 AC50/ 60 Hz 110V/ DC 110V, 100í
without the 2nd additional engine 2 but + 2 nz 3WL1110-2CB36-1FA2
10 in stock