3WL1110-2AA32-1FA2
SKU: 3WL1110-2AA32-1FA2
Air circuit breaker stationary 3-floor., MACK 1, IEC in = 1000 A to 690
V, 50/60 Hz AC ICU = 55 K at 500 B in the rear horizontal connection without
a maximum rally with a manual poll with a mechanical poll with a
1-independent dot “F”, F1 AC50/60 Hz 110V/DC 110V, 100í without
the 2nd add-on 2 but + 2 nz 3WL1110-2AA32-1FA2
10 in stock