3SU1000-1BD40-0AA0-Z Y19
SKU: 3SU1000-1BD40-0AA0-Z
The actuator of the mushroom -shaped button, 22mm, round.,
Plastic, Green button, 40mm, without fixation, with laser engraving,
customized marking or graphic characters in accordance with the choice in the
Sirius Act (CIN) configurator 3SU1000-1BD40-0AA0-Z Y19
10 in stock