3SE5114-0QV10-1AE1
SKU: 3SE5114-0QV10-1AE1
Safety position switch with separate actuator Metal enclosure, 40 mm 1x (M20x 1.5) Slow-action contacts 2 NC with M12 connector, plastic 5-pole, max. 24 V, 4 A 2 NC connected 5 directions of approaches The matching separate actuator 3SE5000-0AV0. must be ordered separately–3SE5114-0QV10-1AE1
10 in stock