3RV2021-0CA10
SKU: 3RV2021-0CA10
Circuit breaker size S0 for motor protection, Class 10 A-release 0.18…0.25 A Short-circuit release 3.3 A Screw terminal Standard switching capacity–3RV2021-0CA10
10 in stock