3RT2516-1AP60
SKU: 3RT2516-1AP60
Power contactor, AC-3 9 A, 4 kW / 400 V 2 NO + 2 NC 220 V AC, 50 Hz/240 V, 60 Hz 4-pole Size S00 screw terminals–3RT2516-1AP60
10 in stock