3RT2316-2AK60
SKU: 3RT2316-2AK60
Contactor, 4 NO, AC-1: 18 A 110 V AC, 50 Hz, 120 V, 60Hz, 4-pole, 4 NO, Size S00, Spring-type terminal–3RT2316-2AK60
10 in stock