3RT2026-2AK60-1AA0
SKU: 3RT2026-2AK60-1AA0
power contactor, AC-3 25 A, 11 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, 110 V AC, 50 Hz, 120 V, 60 Hz, 3-pole, Size S0, Spring-type terminal upright mounting position–3RT2026-2AK60-1AA0
10 in stock