3RS1000-2CD10
SKU: 3RS1000-2CD10
Temperature control relay PT100, excess of 1 threshold value,
width 22, 5 mm 0 degrees C to 100 degrees C 24 V AC/DC 1Z+1P, Residual
current principle Cage 3RS1000-2CD10
10 in stock