3RQ3070-2SB30
SKU: 3RQ3070-2SB30
Input coordinating device – optocar, 1 PP output, nom. The
supply voltage of 24V AC/DC, exit – Max. Up to 30V DC, 0.5 A width 6.2 mm,
spring terminals (PUSH in) 3RQ3070-2SB30
10 in stock