3RQ3055-1SM30
SKU: 3RQ3055-1SM30
The output coordinating device is optocopara, 1 pp output,
nom. The power supply voltage is 24V DS, the output is Max. Up to 30V DC, 5A,
width 6.2mm, screw terminals 3RQ3055-1SM30
10 in stock