3RQ3053-2SG30
SKU: 3RQ3053-2SG30
The output coordinating device is optocopara, 1 PP output, 110
-Non. The power supply voltage 230V AC/DC, output – max. Up to 30V DC, 3A,
resistance to short circuit, width 6.2mm, spring terminals (push in)
3RQ3053-2SG30
10 in stock