3RK3321-2AA10
SKU: 3RK3321-2AA10
Sirius, 3RK33 expansion unit for the 3RK3 8 -CVX modular
security system, 24 V DC Parametering on MSS ES installation width 22.5 mm
spring terminal without connecting cable 3RK3321-2AA10
10 in stock