3RK3311-2AA10 SIEMENS
SKU: 3RK3311-2AA10-w
SIRIUS, EXPANSION MODULE 3RK33 FOR MODULAR SAFETY SYSTEM 3RK3 8DO, 24V DC/0.5A PARAMETERIZABLE VIA SW MSS ES WIDTH 22.5MM SPRING-LOADED TERMINAL WITHOUT CONNECTING CABLE–3RK3311-2AA10
10 in stock