3RK2400-1CE01-0AA2 SIEMENS
SKU: 3RK2400-1CE01-0AA2-w
AS-INTERFACE SLIMLINE MODULE !!! PHASE-OUT PRODUCT !!! S45, IP20, A/B-SLAVE (SPEC 3.0) DIGITAL, 4DI/4DO, 4 X INPUT FOR SENSOR (MECHAN., 2-WIRE, 3-WIRE),PNP, SENSOR SUPPLY FROM U_ASI MAX. TOTAL 200MA; 4 X OUTPUT 2A, OUTPUT SUPPLY DC 24V MAX. 4A FOR ALL OUTPUTS; SCREW TERMINALS WIDTH 45MM–3RK2400-1CE01-0AA2
10 in stock