3RH2431-1AK60 SIEMENS
SKU: 3RH2431-1AK60-w
Contactor relay, latched, 3 NO + 1 NC, 110 V AC, 50 Hz, 120 V, 60 Hz, Size S00, screw terminal–3RH2431-1AK60
10 in stock