3RH2262-2AP60
SKU: 3RH2262-2AP60
Auxiliary contactor, 6NO+2NZ, NOM. The supply voltage of AC
220V 50Hz / 240V 60Hz, sizes S00, spring terminals, non-circuit blocks
module, for SUVA applications 3RH2262-2AP60
10 in stock